Diamond-Cut Filigree Crucifix Necklace Charm in Solid 14K Gold | Zales Outlet

Have a question about Diamond-Cut Filigree Crucifix Necklace Charm in Solid 14K Gold?
Need help with this Diamond-Cut Filigree Crucifix Necklace Charm in Solid 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 14K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 20.5 mm |
| Height | 32.80 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 0 mm |