Heart Drop Paper Clip Chain “Y” Necklace in Hollow 10K Gold | Zales Outlet

Have a question about Heart Drop Paper Clip Chain “Y” Necklace in Hollow 10K Gold?
Need help with this Heart Drop Paper Clip Chain “Y” Necklace in Hollow 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Satin |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Heart |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cheval |
| Chain Width | 4.1 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 15 mm |
| Height | 16.70 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cheval |