"blessed" Script Bolo Bracelet in 10K Gold – 9" | Zales Outlet

Have a question about "blessed" Script Bolo Bracelet in 10K Gold – 9"?
Need help with this "blessed" Script Bolo Bracelet in 10K Gold – 9"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bolo |
| Bracelet Length | 9 |
| Bracelet Clasp Type | Bolo |
| Bracelet Chain Type | Wheat |
| Bracelet Width | 10.5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9 in |
| Width | 10.5 mm |
| Clasp Type | Bolo |
| Chain Type | Wheat |